Austrija uzvar, norvēģiem nāksies pacīnīties par vietas saglabāšanu Elitē (VIDEO)

Šovakar pasaules čempionātā hokejā Prāgā spēli A apakšgrupā aizvadīja divas izlases – Norvēģija un Austrija.

Uzvaru ar rezultātu 4:1 izcīnīja Austrijas hokejisti. Austrija ar uzvaras izcīnīšanu sevi nedaudz pietuvināja iekļūšanai 1/4 finālā, savukārt norvēģiem apakšgrupas pēdējā mačā būs jāspēlē ar Lielbritāniju. Visticamāk, tiešu šajā spēlē izšķirsies, kura izlase atstāt Elites divīziju. Jāpiebilst, ka Lielbritānijai vēl būs spēle rezervē ar Austriju.

Pirmajā periodā vārti netika gūti, bet otrajā trešdaļā austrieši guva trīs bezatbildes vārtus, panākot 3:0. Vispirms perioda 9. minūtē Patriks Šnaiders realizēja skaitlisko vairākumu, panākot 1:0, 40 sekundes vēlāk Dominiks Cvergers guva otros vārtus, bet 14. minūtē Šnaiders guva trešos vārtus.

Trešajā periodā abas izlases guva pa vieniem vārtiem. Vispirms Sanders Volds-Engebratens panāca guva pirmos vārtus Norvēģijas izlasē, bet Mario Hūbers 18. minūtē panāca 4:1, raidot ripu tukšos vārtos.