Intervija

Slovākijas izlases aizsargs: Būšu priecīgs spēlēt pret brāļiem Bukartiem

Mario Grmans, hokejazinas.com

Mario Grmans | Foto: Jaroslav Ožana, ČTK

Slovākijas hokeja izlases aizsargs Mario Grmans sarunā ar “Hokejazinas.com” sniedza komentāru par gaidāmo 2024. gada pasaules hokeja čempionāta spēli ar Latviju.

Vakardien Slovākija apspēlēja Franciju ar rezultātu 4:2, taču jau šodien komandai paredzēts mačs ar Latviju, kas vakar cieta sagrāvi pret Zviedriju ar 2:7.

Grmans spēlē pret Franciju izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli.

“Pirmajā periodā Francija mūs vairāk presēja. Pašās beigās izturējām mazākumu, pēc kura Pollijs [Martins Pospišils – hokejazinas.com] mūs izvirzīja vadībā vien 3 sekundes līdz beigām. Tas mums iedeva pārliecību.

Ja godīgi, es pat nezināju, ka iemetu golu. Izpildīju metienu pa vārtiem un nodomāju, ka kāds to pielaboja, taču pēc tam Cingels man pateica, ka ielidoja no mana metiena. Tas mani ļoti patīkami pārsteidza,” smejoties teica Grmans.

Šosezon slovāku aizsargs spēlēja Čehijas Ekstralīgas komandā Vitkovices “Ridera”, kuru pārstāvēja arī brāļi Roberts un Rihards Bukarti.

“Spēle pret Latviju būs ļoti grūta. Tā ir ļoti svarīga mūsu pozīcijai turnīra tabulā, tādēļ sagatavosimies uz visiem 100%. Būs smagi, bet mēs gribam uzvarēt.

Patiesībā, man vairākās izlasēs spēlē draugi vai vecie komandas biedri. Arī pret Bukartiem rīt būs jautri uzspēlēt. Tāpēc nevaru sagaidīt, kad varēšu viņus satikt uz ledus,” saka Grmans.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)