Vilkoits pirms mača ar Slovākiju skaidro izmaiņas sastāvā

Latvijas hokeja izlases trenera asistents Raimonds Vilkoits sarunā ar žurnālistiem izteica komentāru pirms 2024. gada pasaules hokeja čempionāta spēles pret Slovākijas valstsvienību.

Mača sākums plkst. 21.20. Spēles tiešraide kanālā LTV7.

Pirms šīs spēles tika veiktas vairākas izmaiņas sastāvā un virknējumos, piesakot turnīram arī 20 gadus veco uzbrucēju Martinu Laviņu.

“Laviņš būs kā 13. uzbrucējs. Viņš neizskatās nervozs un ir gatavs lekt laukumā. Skatīsimies pēc spēles situācijas, bet esmu pārliecināts, ka viņam būs iespēja sevi parādīt lielajā debijā.

Pirmajā virknējumā pievienojām Renāru Krastenbergu. Mums bija vajadzīgs spēlētājs, kurš atbrīvo vietu laukumā. Viņš lieliski iederās šādam uzdevumam,” skaidro treneris.

Vilkoits iepriekš minēja, ka katram mačam šajā pasaules čempionātā ir sastādīts vārtsargu grafiks.

Pirmajās divās spēlēs vārtus sargāja Elvis Merzļikins, trešo maču “sausā” aizvadīja Kristers Gudļevskis, kurš arī iesāka ceturto spēli ar Vāciju, taču mača gaitā tika nomainīts uz Merzļikinu. Piektajā spēlē pret Zviedriju vārtos stājās Merzļikins, bet 35. minūtē viņa vietu ieņēma Ēriks Vītols, piedzīvojot debiju.

“Uz doto brīdi, tai bildei apmēram šādi arī vajadzēja izskatīties. Protams, tika ieviestas korekcijas Vītola situācijā. Zinājām, ka šī būs viena no atslēgas spēlēm. Pati spēle mums izveidoja situāciju, kur paredzējām, ka šādi varētu būt,” izteicās Vilkoits.

Ar septiņiem punktiem piecās spēlēs Latvijas valstsvienība šobrīd ieņem piekto vietu B apakšgrupā.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

Autors: Rems Ratņikovs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)