Latvijas hokeja leģendu spēlē Ņiživija komanda uzvar Laviņa vienību

Šodien “Arēnā Rīga” norisinājās Latvijas hokeja leģendu spēle.

33 hokejisti tika draftēti un sadalīti divās komandās, par kuru kapteiņiem tika nozīmēti Rodrigo Laviņš (baltā komanda) un Aleksandrs Ņiživijs (sarkanā komanda).

Ar rezultātu 11:10 (3:3, 4:4, 4:3) bullīšos uzvaru izcīnīja Ņiživija komanda.

Astotajā minūtē rezultātu atklāja Lauris Dārziņš, bet jau minūti vēlāk Aleksejs Širokovs panāca 1:1. Nedaudz vēlāk Širokovs guva savus otros vārtus, pirmoreiz izvirzot “sarkanos” vadībā. Herberts Vasiļjevs dubultoja “sarkano” pārsvaru, izejot vienatnē pret vārtsargu. Perioda beigās “baltie” panāca izlīdzinājumu, pateicoties Vitālija Pavlova un Gunta Galviņa vārtiem.

Otrā perioda sākumā Rodrigo Laviņš un Artis Ābols īsā laika posmā guva divus vārtus. Vēlāk Armands Bērziņš panāca 6:3 Laviņa komandas labā. Septītajā minūtē Normuds Sējējs ar spēcīgu metienu samazināja rezultāta starpību. Perioda vidū Galviņš izcēlās ar otro vārtu guvumu.

Vēlāk Māris Jass un Aleksandrs Ņiživijs 40 sekunžu laikā sagādāja divus vārtus “sarkanajiem”. 37 sekundes līdz spēles beigām Mārtiņš Karsums panāca 7:7.

Bullīšos uzvaru savai komandai atnesa Aleksandrs Ņiživijs.