“Rangers” gūst divus vārtus 33 sekunžu laikā un sāk Play-off ar uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas pirmajā mačā Ņujorkas “Rangers” komanda ar rezultātu 4:1 (0:0, 3:1, 1:0) mājās uzvarēja Vašingtonas “Capitals” vienību.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē Mets Rempe izvirzīja vadībā “Rangers”. Vien 33 sekundes vēlāk Artēmijs Panarins dubultoja mājinieku pārsvaru.

Septītajā minūtē Džimijs Vīsijs guva trešos “Rangers” vārtus, taču 68 sekundes vēlāk Martins Fehervārijs izcēlās ar pirmo “Capitals” precīzo metienu.

Trešā mača nogriežņa 17. minūtē Kriss Kraiders panāca 4:1 Ņujorkas kluba labā. Šo pārsvaru mājinieki arī noturēja līdz spēles beigām.

Igors Šestjorkins atvairīja 20 no 21 “Capitals” metiena, bet Čārlijs Lindgrens tika galā ar 27 no 31 “Ragners” raidījuma.

“Rangers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.

Iepriekš abi klubi izslēgšanas spēlēs tikušies deviņas reizes, “Rangers” svinot uzvaru piecas reizes. Ņujorkas klubs arī uzvarējis pēdējās trīs sērijas (2012., 2013. un 2015. gadā).

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 24. aprīlī Ņujorkā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Florida Panthers 2016 logo.svg Floridas “Panthers” Tampabejas “Lightning” | 3:2 (1-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers”Washington Capitals.svg Vašingtonas “Capitals” | 4:1 (1-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Winnipeg Jets Logo 2011.svg Vinipegas “Jets”Colorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche” | 7:6 (1-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks”Nashville Predators Logo (2011).svg Nešvilas “Predators” | 4:2 (1-0 sērijā)