Balinskis ārpus sastāva, “Panthers” atklāj Floridas derbiju ar uzvaru (VIDEO)

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas pirmajā mačā Floridas “Panthers” komanda bez Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:0, 2:1) mājās uzvarēja Tampabejas “Lightning” vienību.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Panthers” uzbrucējs Sems Reinhārts pielika nūju Gustava Forslinga metienam un atklāja spēles rezultātu.

17. minūtē Brendons Hagels pirmais tika pie ripas pēc Entonija Sirelli metiena un panāca izlīdzinājumu.

Otrajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, taču trešā mača nogriežņā 58. sekundē Kārters Verheigī vairākumā nepamanīts nokļuva vārtu priekšā un pēc teicamas kapteiņa Aleksandra Barkova piespēles panāca 2:1 “Panthers” labā.

18. minūtē Metjū Tkačuks ieraidīja ripu tukšos Tampabejas komandas vārtos.

“Lightning” kapteinis Stīvens Stemkoss desmit sekundes pirms pamatlaika beigām vairākumā vēl spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, taču izlīdzināt rezultātu viesiem neizdevās.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 17 no 19 “Lightning” metieniem, bet Andrejs Vasiļevskis tika galā ar 25 no 27 “Panthers” raidījumiem.

Balinskis šajā mačā atradās ārpus pieteikuma. 26 regulārās sezonas cīņās aizsargs izcēlās ar vieniem vārtiem un divām piespēlēm.

37 spēlēs ar Amerikas hokeja līgas (AHL) vienību Šārlotas “Checkers” hokejists nopelnīja trīs precīzus metienus un 18 rezultatīvas piespēles.

“Panthers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.

Abas komandas iepriekš izslēgšanas spēlēs tikušās 2021. un 2022. gadā, abas reizes panākumu izcīnot Tampabejas klubam.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 24. aprīlī Floridā plkst. 2:30 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Florida Panthers 2016 logo.svg Floridas “Panthers” Tampabejas “Lightning” | 3:2 (1-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers”Washington Capitals.svg Vašingtonas “Capitals” | 4:1 (1-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Winnipeg Jets Logo 2011.svg Vinipegas “Jets”Colorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche” | 7:6 (1-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks”Nashville Predators Logo (2011).svg Nešvilas “Predators” | 4:2 (1-0 sērijā)