Bļugeram piespēle, “Canucks” divreiz atspēlējas un panāk 1-0 sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas pirmajā mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda ar rezultātu 4:2 (0:1, 1:1, 3:0) mājās uzvarēja Nešvilas “Predators” vienību.

Bļugers šajā spēlē 13 minūtēs un 22 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 60% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī no laukuma nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”

Pirmā perioda 17. minūtē “Predators” uzbrucējs Džeisons Zukers atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas 47. sekundē Eliass Lindholms panāca neizšķirtu, taču 11. minūtē Raiens O’Railijs vairākumā vēlreiz izvirzīja vadībā “Predators”.

Trešā mača nogriežņa devītajā minūtē “Canucks” kapteinis Kvins Hjūzs izlīdzināja spēles rezultātu, bet vien 12 sekundes vēlāk Dakota Džošua deva priekšrocību Vankūveras klubam.

19. minūtē Džošua pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Predators” vārtos. Šajā precīzajā metienā piespēli nopelnīja Teodors Bļugers.

Tečers Demko atvairīja 20 no 22 “Predators” metieniem, bet Jūse Saross tika galā ar 17 no 20 “Canucks” raidījumiem.

Jāpiemin, ka trešā vārtsarga pienākumus abās komandās pildīja latvieši: “Canucks” rindās tas bija Artūrs Šilovs, bet “Predators” komandā – Gustavs Dāvis Grigals.

Bļugers regulārajā sezonā 68 spēlēs guva sešus vārtus un atdeva 22 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.

Abas komandas iepriekš tikušās Stenlija kausa izcīņā 2011. gadā. “Canucks” ar rezultātu 4-2 izcīnīja uzvaru un vēlāk iekļuva Stenlija kausa finālā, kur tika piedzīvots zaudējums Bostonas “Bruins” ar rezultātu 3-4.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 24. aprīlī Vankūverā plkst. 5:00 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Florida Panthers 2016 logo.svg Floridas “Panthers” Tampabejas “Lightning” | 3:2 (1-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers”Washington Capitals.svg Vašingtonas “Capitals” | 4:1 (1-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Winnipeg Jets Logo 2011.svg Vinipegas “Jets”Colorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche” | 7:6 (1-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks”Nashville Predators Logo (2011).svg Nešvilas “Predators” | 4:2 (1-0 sērijā)