“Oilers” grauj “Kings” un panāk 2-1 sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas trešajā mačā Edmontonas “Oilers” vienība viesos ar rezultātu 6:1 (3:0, 1:1, 2:0) pārspēja Losandželosas “Kings” vienību.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Oilers” uzbrucējs Zeks Haimans atklāja spēles rezultātu, 16. minūtē Leons Draizaitls dubultoja pārsvaru, bet 19. minūtē vairākumā viesu kapteinis Konors Makdeivids guva trešos Edmontonas kluba vārtus.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Drū Dautijs vienus vārtus atguva, taču Evanders Keins astotajā minūtē panāca 4:1 “Oilers” labā.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Zeks Haimans vairākumā guva savus otros un “Oilers” piektos vārtus spēlē, bet 13. minūtē Leons Draizaitls ar saviem otrajiem vārtiem šajā cīņā panāca 6:1.

Stjūarts Skiners atvairīja 27 no 28 “Kings” metieniem, bet Kems Talbots tika galā ar 35 no 41 “Oilers” raidījuma.

“Oilers” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.

Šī ir desmitā abu komandu tikšanās reize NHL Stenlija kausa izcīņā. “Oilers” izcīnījuši uzvaru septiņās no deviņām sērijām, ieskaitot 2022. un 2023. gadā.

Nākamā spēle šajā sērijā paredzēta 29. aprīlī plkst. 5:30 pēc Latvijas laika Losandželosā.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATSNashville Predators Logo (2011).svg Nešvilas “Predators” – Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks” | 1:2 (1-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Washington Capitals.svg Vašingtonas “Capitals” – New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers” | 1:3 (0-3 sērijā)

SPĒLES APSKATSColorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche”Winnipeg Jets Logo 2011.svg Vinipegas “Jets” | 6:2 (2-1 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Los Angeles Kings logo.svg Losandželosas “Kings” – Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers” | 1:6 (1-2 sērijā)