“Avalanche” trešajā periodā gūst piecus vārtus un panāk 2-1 sērijā pret “Jets” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas trešajā mačā Kolorado “Avalanche” komanda ar rezultātu 6:2 (1:0, 0:2, 5:0) mājās uzvarēja Vinipegas “Jets” vienību.

Pirmā perioda 12. minūtē spēles rezultātu atklāja “Avalanche” uzbrucējs Zeks Parizē.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Tailers Tofoli izlīdzināja spēles rezultātu, bet 11. minūtē Džošs Morisijs vairākumā panāca 2:1 “Jets” labā.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Neitans Makinons realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca neizšķirtu rezultātu, bet Valērijs Ņičuškins piektajā minūtē jau izvirzīja vadībā “Avalanche”.

Arturī Lekonens devītajā minūtē dubultoja pārsvaru, Ross Koltons 13. minūtē panāca 5:2 Kolorado kluba labā, taču 17. minūtē Devons Teivzs pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Jets” vārtos.

Aleksandrs Georgijevs atvairīja 22 no 24 “Jets” metieniem, bet Konors Helebaks tika galā ar 34 no 39 “Avalanche” raidījumiem.

“Avalanche” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1. Šī ir pirmā reize, kad abas komandas tikušās Stenlija kausa izcīņā.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 28. aprīlī Kolorado plkst. 21:30 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATSNashville Predators Logo (2011).svg Nešvilas “Predators” – Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks” | 1:2 (1-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Washington Capitals.svg Vašingtonas “Capitals” – New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers” | 1:3 (0-3 sērijā)

SPĒLES APSKATSColorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche”Winnipeg Jets Logo 2011.svg Vinipegas “Jets” | 6:2 (2-1 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Los Angeles Kings logo.svg Losandželosas “Kings” – Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers” | 1:6 (1-2 sērijā)