Bļugera “Canucks” izdara vien 12 metienus, bet panāk 2-1 sērijā pret “Predators” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas trešajā mačā Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) viesos apspēlēja Nešvilas “Predators” vienību.

Bļugers šajā spēlē precīzi 13 minūtēs pa pretinieku vārtiem nemeta, uzvarēja 12,5% iemetienu, bloķēja trīs pretinieku metienus, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 14. minūtē “Canucks”  uzbrucējs Džei Tī Millers realizēja skaitlisko pārsvaru un atklāja spēles rezultātu, bet piektajā minūtē Broks Besers vairākumā dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 17. minūtē Lūks Evandželista samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču atspēlēties Nešvilas klubs nespēja.

Keisijs DeSmits atvairīja 29 no 30 “Predators” metieniem, bet Jūse Saross tika galā ar desmit no 12 “Canucks” raidījumiem.

Artūrs Šilovs šajā mačā atradās rezervē. Tikmēr trešā vārtsarga pienākumus Nešvilas kluba rindās pildīja latvietis Gustavs Dāvis Grigals.

Bļugers regulārajā sezonā 68 spēlēs guva sešus vārtus un atdeva 22 rezultatīvas piespēles, kam trīs izslēgšanas cīņās viņš pievienojis vienu rezultatīvu piespēli.

“Canucks” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.

Abas komandas iepriekš tikušās Stenlija kausa izcīņā 2011. gadā. “Canucks” ar rezultātu 4-2 izcīnīja uzvaru un vēlāk iekļuva Stenlija kausa finālā, kur tika piedzīvots zaudējums Bostonas “Bruins” ar rezultātu 3-4.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 29. aprīlī Nešvilā plkst. 00:00 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATSNashville Predators Logo (2011).svg Nešvilas “Predators” – Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks” | 1:2 (1-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Washington Capitals.svg Vašingtonas “Capitals” – New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers” | 1:3 (0-3 sērijā)

SPĒLES APSKATSColorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche”Winnipeg Jets Logo 2011.svg Vinipegas “Jets” | 6:2 (2-1 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Los Angeles Kings logo.svg Losandželosas “Kings” – Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers” | 1:6 (1-2 sērijā)