“Rangers” arī trešajā spēlē pieveic “Capitals” un nonāk uzvaras attālumā no otrās kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas trešajā mačā Ņujorkas “Rangers” komanda ar rezultātu 3:1 (2:1, 1:0, 0:0) viesos uzvarēja Vašingtonas “Capitals” vienību.

Pirmā perioda sestajā minūtē “Capitals” aizsargs Džons Karlsons atklāja spēles rezultātu, bet septītajā minūtē Kriss Kraiders panāca neizšķirtu.

Mika Zibanejads devītajā minūtē mazākumā jau izvirzīja vadībā “Rangers”, taču otrās trešdaļas 16. minūtē “Rangers” realizēja skaitlisko pārsvaru un dubultoja pārsvaru.

Trešajā mača nogrieznī neviena no komandām vārtus neguva un “Rangers” svinēja uzvaru.

Igors Šestjorkins atvairīja 28 no 29 “Capitals” metieniem, bet Čārlijs Lindgrens tika galā ar 19 no 22 “Ragners” raidījumiem.

“Rangers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-0.

Iepriekš abi klubi izslēgšanas spēlēs tikušies deviņas reizes, “Rangers” svinot uzvaru piecas reizes. Ņujorkas klubs arī uzvarējis pēdējās trīs sērijas (2012., 2013. un 2015. gadā).

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 29. aprīlī Vašingtonā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATSNashville Predators Logo (2011).svg Nešvilas “Predators” – Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks” | 1:2 (1-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Washington Capitals.svg Vašingtonas “Capitals” – New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers” | 1:3 (0-3 sērijā)

SPĒLES APSKATSColorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche”Winnipeg Jets Logo 2011.svg Vinipegas “Jets” | 6:2 (2-1 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Los Angeles Kings logo.svg Losandželosas “Kings” – Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers” | 1:6 (1-2 sērijā)