Zabusovam vārti Slovākijā, rezultatīvs arī Karsums un Razgals

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas regulārās sezonas mačā Latvijas uzbrucēju Vitālija Pavlova un Patrika Zabusova pārstēvētā Mihalovčes “Dukla” komanda ar rezultātu 3:2 (0:1, 2:0, 1:1) viesos apspēlēja Bratislavas “Slovan” vienību.

Pavlovs šajā mačā uz laukuma atradās 15 minūtes un 44 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja 14% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Zabusovs šajā spēlē uz ledus pavadīja 14 minūtes un 34 sekundes, guva vārtus, trīsreiz meta pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā Pavlovs 30 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis astoņas piespēles, bet Zabusovam 32 mačos desmit vārti un deviņas piespēles.

“Dukla” komanda šosezon 43 cīņās nopelnījusi 64 punktus un atrodas sestajā vietā līgā.

Uzvaru izcīnīja Mārtiņa Karsuma “Liptovsky Mikulas” klubs, kas ar rezultātu 4:1 (1:0, 0:1, 3:0) mājās uzvarēja “Spisska Nova Ves” vienību.

Karsums šodien nospēlēja 13 minūtes un desmit sekundes, atdeva rezultatīvu piespēli, pa vārtiem nemeta un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Karsums šosezon 39 spēlēs guvis 17 vārtus un atdevis 15 piespēles, bet “Liptovsky Mikulas” ar 52 punktiem 43 mačos ierindojas desmitajā vietā līgā.

Citā mačā Frenka Razgala “Poprad” komanda ar rezultātu 2:6 (0:0, 1:2, 1:4) viesos piekāpās “Zvolen” vienībai.

Razgals šajā spēlē uz laukuma atradās precīzi 17 minūtes, atdeva rezultatīvu piespēli, izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Razgals 27 cīņās izcēlies ar sešiem vārtiem un piecām piespēlēm, bet “Poprad” ar 60 punktiem 43 spēlēs ierindojas astotajā pozīcijā līgā.

Visbeidzot, Filipa Bunča pārstāvētā “Nitra” komanda rezultātu 1:2 (0:0, 0:0, 1:2) mājās piedzīvoja zaudējumu “Banska Bystrica” vienībai.

Buncis šajā mačā uz ledus pavadīja 18 minūtes un piecas sekundes, izdarīja trīs metienus pa vārtiem, uzvarēja 70% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Buncim šosezon 39 spēlēs septiņi vārti un 12 piespēles, bet “Nitra” ar 51 punktu 43 mačos atrodas 11. vietā Ekstralīgā.