K. Ozoliņam divi vārti, ”Mogo/LSPA” atspēlējas un panāk sērijā neizšķirtu

Pirmo uzvaru Optibet hokeja līgas (OHL) finālsērijā šovakar izcīnīja regulārās sezonas uzvarētāja ”Mogo/LSPA”, kas finālsērijas otrajā mačā savā laukumā ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) apspēlēja aizvadītās sezonas čempioni ”Zemgale/LLU”.

Pirmā trešdaļa noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet otrā periodā 24. sekundē Harijs Brants izvirzīja ”Zemgale/LLU” vadībā (1:0). Pieredzējušais Krišjānis Rēdlihs pēc lieliskas Rūdolfa Maslovska piespēles 34. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, panāca uz tablo 1:1.

Kārlis Ozoliņš 52. minūtē pirmoreiz spēlē izvirzīja ”Mogo/LSPA” vadībā (2:1), bet 26 sekundes līdz pamatlaika beigām Ozoliņš ar metienu tukšā pretinieku cietoksnī guva savus otros vārtus mačā un dubultoja mājinieku pārsvaru – 3:1. Tādējādi ”Mogo/LSPA” sērijā panāca līdzsvaru (1-1).

Uzvarētāju vārtos lielisku spēli aizvadīja Henrijs Ančs, kurš atvairīja 14 no 15 (93,33%) pretinieku izdarītajiem metieniem. Tikmēr ”Zemgale/LLU” vārtsargs Ēriks Vītols tika galā ar 16 no 18 (88,89%) sāncenšu mestajām ripām.

Nākamās divas sērijas spēles notiks Jelgavā. Pirmā no tām paredzēta 1. aprīlī (pulksten 15:00).

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF