Minska izrauj uzvaru pret “Kunlun”

Vienīgajā Kontinetālās hokeja līgas (KHL) mačā Minskas “Dinamo” apspēlēja Pekinas “Kunlun Red Star” ar rezultātu 6:4.

Spēles rezultātu atklāja minskietis Tailers Graovaks. Nedaudz vēlāk Tailers Vons panāca izlīdzinājumu un Raiens Sprouls izveda “Kunlun” vadībā.

Otrajā trešdaļā minūtes laikā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, no sākuma izceļoties Igoram Martinovam, bet 25 sekundes vēlāk Spenseram Fū. Tuvojoties trešdaļas beigām, komandas guva vēl pa vieniem vārtiem. Šoreiz mazākumā precīzs bija Mario Kempe, panākot izlīdzinājumu, bet minūti vēlāk vairākumu realizēja Pekinas kluba kapteinis Brendons Jips.

Noslēdzošajā periodā, “Dinamo” guva trīs bezatbildes vārtus, izcīnot uzvaru ar 6:4. Ar precīziem metieniem izcēlās Graovaks, Teilors Beks un Romāns Gorbunovs.