Čehija mājas turnīru iesāk ar neveiksmi, Zviedrija un Šveice 51 minūti spēlē bez goliem

Šodien ar divām spēlēm iesākās “Czech Hockey Games” turnīrs.

Turnīra mājiniece Čehijas izlase pilsētā Brno ar rezultātu 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) piekāpās Somijas hokejistiem.

Mača rezultātu 30. minūtē atklāja Vili Sārijarvi. Astoņas minūtes vēlāk Artu Hirijs dubultoja Somijas pārsvaru.

Trešā perioda 7. minūtē Olivers Kapanens uzstādīja jau 3:0. Nedaudz vairāk kā trīs minūtes līdz mača beigām, Jakims Kondelīks vienus vārtus atguva, bet pēdējā minūtē Jere Inala atgrieza trīs vārtu pārsvaru.

Čehijas vārtsargs Lukašs Dostāls tika galā vien ar deviņiem no 12 metieniem. Somijas vārtsargs Hari Seteri atvairīja 37 no 38 metieniem.

Citā spēlē Šveices izlase savā laukumā zaudēja Zviedrijas hokejistiem ar rezultātu 1:2 (0:0, 0:0, 1:2).

Šī izceltā spēle tika aizvadīta citā vietā – Šveices pilsētā Klotenē.

Pirmās 50 minūtes neviena no komandām nespēja gūt vārtus.

Trešā perioda 12. minūtē Fabians Zeterlunds spēja atklāt mačā rezultātu, taču jau minūti vēlāk Jonass Brodīns dubultoja zviedru pārsvaru. Piecas minūtes līdz finālsirēnai Kalvins Tīrkaufs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Šveices vārtus sargāja Reto Berra, atvairot 26 no 28 raidījumiem, taču Zviedrijas vārtsargs Jespers Valsteds tika galā ar 31 metienu no 32.

Nākamās spēles tiks aizvadītas sestdien, 4. maijā, kad Čehija spēkosies ar Zviedriju, bet Somijas hokejisti krustos nūjas ar Šveici.