Slovāki šokē un U-18 PČ ceturtdaļfinālā apspēlē Čehiju (VIDEO)

2024. gada U-18 pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēlē Slovākijas izlase pārsteidzoši ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) pieveica kaimiņus Čehijas vienaudžus.

Jau pusotru minūti pēc starta iemetiena slovāks Tobiass Tomīks vairākumā atklāja rezultātu. Sešas minūtes vēlāk Ādams Titlbahs panāca izlīdzinājumu. Pirmā perioda izskaņā čehs Radīms Mrtka saņēma noraidījumu līdz spēles beigām (5+20) par sitienu ar celi.

Otrās trešdaļas 15. minūtē Ondrejs Maruna izvirzīja slovākus vadībā, bet jau noslēdzošā perioda ievadā Maruna guva savus otros vārtus, panākot 3:1. Deviņas minūtes vēlāk čeham Jakubam Fibigram izdevās samazināt rezultāta starpību, taču nepaguva panākt izlīdzinājumu.

Slovākijas vārtsargs Alans Lendaks atvairīja 27 no 29 metieniem, kamēr čehu vārtu vīrs Jakubs Milota atvairīja 28 no 31 metiena.

Jāpiebilst, ka Slovākija otro reizi divu gadu laikā spēj iekļūt U-18 PČ pusfinālā. Šogad tajā slovāki spēkosies pret Kanāda-Latvija spēles uzvarētāju.