Zviedrijas U-18 izlase sīvā kaimiņu duelī pieveic Somiju un iekļūst pusfinālā (VIDEO)

2024. gada U-18 pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēlē Zviedrijas izlase ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) pieveica kaimiņus – Somijas vienaudžus.

Zviedrijas hokejists Alfons Freijs trešajā minūtē ar viltīgu tālmetienu atklāja rezultātu.

Nākamie vārti tika gūti vien otrās trešdaļas 10. minūtē, kad Heiki Ruohanens pēc ieiešanas zonā iestūma ripu vārtos. Bet 17. minūtē Jaks Berglunds ar spēcīgu metienu atgrieza zviedriem pārsvaru, gūstot uzvaras vārtus.

Trešajā periodā abām izlasēm vairākas reizes bija iespēja spēlēt vairākumā, taču rezultātu izmainīt neizdevās.

Zviedrijas vārtsargs Lavs Harenstams atvairīja 21 no 22 metieniem, kamēr Somijas vārtus sargājušais Peteri Rimpinens atraidīja 22 no 24 raidījumiem.