Vācijas U-18 cieš otro sagrāvi divās dienās

Pasaules U-18 čempionāta spēlē Čehijas izlase ar 7:1 (3:0, 3:0, 1:1) sagrāva Vācijas vienaudžus.

Vācijai šī kļuva par otro sagrāvi divās dienās, vakar kapitulējot Kanādai ar 0:8.

Mača 3. minūtē Ādams Židlickis vairākumā atklāja rezultātu. Pirmā perioda vidū Eduards Šalē izcēlās mazākumā, dubultojot čehu pārsvaru. Trīs minūtes vēlāk Šalē realizēja soda metienu, gūstot savus otros vārtus spēlē.

Otrās trešdaļas 36. sekundē Jakubs Dvorāks panāca 4:0, spiežot Vācijai veikt vārtsargu maiņu. Taču jau pēc trīs minūtēm Vojtehs Hradeks ieraidīja piekto ripu vāciešu vārtos. Divas minūtes vēlāk Hradeks guva savus otros vārtus.

Trešā perioda 58. sekundē Vācijas aizsargs Edvins Tropmans saņēma noraidījumu līdz spēles beigām (5+20) par grūdienu no aizmugures. 16 minūtes vēlāk Linuss Brandls guva pirmos Vācijas vārtus spēlē. Taču divas minūtes vēlāk Dominiks Petrs atgrieza Čehijai sešu vārtu pārsvaru.

Čehijas vārtsargs Mihaels Hrabals atvairīja 29 no 30 metienus. Tikmēr Vācijas sastāvā pirmās 20:36 minūtēs vārtus sargāja Valentīns Ankirhners, atvairot četrus no desmit metienus. Pēc tam viņa vietu ieņēma Leons Vileršeids un spēja atvairīt 22 no 25 raidījumiem.