Lapinskis: Mēs spērām soli uz priekšu, bet viņi joprojām bija ātrāki un vinnēja divcīņas

Latvijas izlases uzbrucējs Oskars Lapinskis pēc piedzīvotā zaudējuma otrajā pārbaudes spēlē pret Šveici sarunā ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF) atskatījās uz aizvadīto maču.

Hokejazinas.com” jau ziņoja, ka Latvijas valstsvienība sestdien izbraukumā ar 0:4 piekāpās Šveices hokejistiem, atzīstot pretinieku pārākumu otro dienu pēc kārtas. Atgādināsim, ka vakar šveicieši svinēja panākumu ar 5:1.

”Šis mačs viennozīmīgi bija labāks nekā pirmā spēle pret Šveici,” uzsvēra Lapinskis. ”Mēs spērām soli uz priekšu, bet redzējām, ka viņi joprojām bija ātrāki un vinnēja divcīņas.”

”Mums nebija baigi daudz trafiks vārtu priekšā. Mums bija daudz metienu, bet pretinieku vārtsargam tie bija viegli ķerami,” atzina uzbrucējs, kurš norādīja, ka jābūt aktīvākiem pretinieku vārtu priekšā. ”Kā mēs redzējām, metieni bija, bet vārtsargs varēja visas ripas noķert.”

”Pirmajā spēlē mēs trešajā periodā labi nospēlējām un varējām pagriezt maču citā virzienā. Tāpat mēs bijām fiziski gatavi aizvadīt divas spēles divās dienās. Nebija tā, ka mēs neskrējām – mēs labi kustējāmies otrajā spēlē,” pozitīvās lietas pārbaudes mačos pret Šveici izcēla Lapinskis.

Latvijas izlase pēdējās divas pārbaudes spēles aizvadīs 3. un 4. maijā, kad “Arēnā Rīga” uzņems Norvēģijas valstsvienību.

Vītoliņa vadītā komanda aizvadījusi sešus no astoņiem šopavasar paredzētajiem pārbaudes mačiem. Atgādināsim, ka gatavošanās cikla sākumā Latvijas valstsvienība divreiz ar 3:2 bullīšos pārspēja Austrijas hokejistus, bet pēc tam divreiz (ar 2:3 papildlaikā un 2:3 pamatlaikā) piekāpās Somijas izlasei.

Pasaules čempionāts Čehijā sāksies 10. maijā. Tas norisināsies Prāgā un Ostravā.

Latvijas valstsvienība savas spēles aizvadīs B grupā, Ostravā spēkojoties pret ASV, Zviedriju, Slovākiju, Vāciju, Franciju, Kazahstānu un Poliju.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases kandidātu saraksts

Autors: Rainers Rogs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)