Slovāki vēlreiz apspēlē Šveici; Kuralts noformē Hat-trick sešās minūtēs (VIDEO)

Otro uzvaru divās pārbaudes spēlēs, gatavojoties 2024. gada pasaules čempionātam hokejā, piektdien izcīnīja Slovākijas valstsvienība, kas savā laukumā ar 5:3 (1:2, 2:0, 2:1) apspēlēja Šveices hokejistus.

Slovāki jau 51. sekundē atklāja mača rezultātu, bet laika posmā no trešās līdz 14. minūtei viesi guva divus vārtus un pārņēma vadību. Otrā perioda ievadā laukuma saimnieki, iemetot divas ripas 17 sekundēs, atguva vadības grožus, kurus mača turpinājumā no savām rokām vairs neizlaida.

Mājinieku sastāvā pa diviem vārtiem guva Martins Faško-Rudašs un Roberts Lantoši, bet vienreiz precīzs bija Andrejs Kolārs. Gan Lantoši, gan Kolārs sakrāja pa trīs punktiem.

Tikmēr Šveices valstsvienības rindās ar gūtiem vārtiem atzīmējās Samuels Kreiss, Simons le Kultrs un Tailers Mojs.

Abas izlases tikās otro dienu pēc kārtas. Atgādināsim, ka vakar slovāki svinēja panākumu ar 3:0.

Latvijas izlase nākamās pārbaudes spēles aizvadīs tieši pret Šveici. Tās paredzētas 26. un 27. aprīlī. Slovākija un Latvija gaidāmajā pasaules čempionātā spēlēs vienā apakšgrupā.

Pirmo pārbaudes maču, gatavojoties pasaules čempionātam, šovakar aizvadīja Polijas valstsvienība, kas savā laukumā ar 5:2 (2:0, 0:0, 3:2) apspēlēja Ungārijas hokejistus.

Viesi trešā perioda sākumā panāca 1:2, bet poļi dažas minūtes vēlāk atbildēja ar diviem precīziem metieniem pusminūtes laikā un panāca uz tablo pārliecinošo 4:1. Lai gan ungāri pamatlaika izskaņā vienus vārtus atguva, mājinieki mirkli vēlāk atjaunoja uz tablo trīs ripu pārsvaru.

Uzvarētāju sastāvā divus vārtus guva Dominiks Pašs, bet pa reizei pretinieku vārtsargu pārspēja Ārons Hmieļevskis, Marcins Koluszs un Filips Komorskis.

Polijas hokejisti pasaules čempionātā spēlēs vienā apakšgrupā ar Latvijas valstsvienību.

Savukārt vēl vienā citā pārbaudes mačā Slovēnijas hokejisti, kuri pagājušajā gadā atstāja elites divīziju, izbraukumā ar 6:0 (0:0, 4:0, 2:0) sagrāva Austrijas izlasi.

Viesi pamatus uzvarai ielika otrajā trešdaļā, kurā guva četrus vārtus. Par mača galveno varoni kļuva slovēņu uzbrucējs Anže Kuralts, kurš laika posmā no 32. līdz 37. minūtei noformēja sev Hat-trick. Kuralts piedalījās četros no sešiem komandas vārtu guvumiem.