Kulda: Galvenais mērķis ir uzvarēt Dānijas čempionātā

Artūrs Kulda, hokejazinas.com
Artūrs Kulda | FOTO: “Csikszereda”

Latviešu hokejists Artūrs Kulda sniedzis savu viedokli par pievienošanos Dānijas čempionāta komandai Esbjergas “Energy”.

Jau vēstījām, ka pieredzējušais aizsargs noslēdzis līgumu ar Esbjergas organizāciju. 2022./2023. gada sezonā šajā klubā 19 spēles aizvadīja Artūra brālis Edgars.

“Vēlos dot savu ieguldījumu un lielo pieredzi, kā arī parūpēties par aizsardzību un fizisku spēli, lai apgrūtinātu pretinieku hokejistu sniegumu. Galvenais mērķis ir uzvarēt Dānijas čempionātā,” par savu pievienošanos komandai saka Kulda.

Esbjerga ir piektā lielākā Dānijas pilsēta. Komanda aizvadītajā sezonā iekļuva ceturtdaļfinālā, taču nespēja to pārvarēt.

37 gadus vecais aizsargs aizvadīto sezonu iesāka Austrijas hokeja līgas klubā “Villacher SV”, 22 spēlēs sakrājot septiņus punktus (1+6). Aizsargam bija pārbaudes laika līgums.

Janvārī Kulda pievienojās Rumānijas klubam “Csikszereda”, kas piedalās Ungārijas hokeja čempionātā. Aizsargs trīs mačos atdeva trīs rezultatīvas piespēles, kā arī četros play-off mačos izcēlās ar trīs piespēlēm.

12 spēles Kulda “Csikszerada” komandā nospēlēja arī Rumānijas čempionātā, sakrājot septiņus punktus (2+5).

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: esbjergenergy.dk

Komentāri (0)