
Latvijas hokeja izlases aizsargs Oskars Cibuļskis paudis gandarījumu par jauno un talantīgo aizsargu Albertu Šmitu.
Jau vēstījām, ka aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) drafta pirmajā kārtā Šmits tika izraudzīts ar 5. numuru. Aizsargu savās rindās ieguva Ņujorkas “Rangers” klubs.
Līdz ar to Šmits kļuvis par visu laiku visaugstāk draftēto Latvijas hokejistu.
“Lepojos ar savu komandas biedru Albertu Šmitu, kuru NHL draftā izraudzījās ar 5. numuru – visaugstāk draftēto latvieti līdz šim. Bija prieks spēlēt kopā ar tevi aizvadītajā pasaules čempionātā. Vēlu tev visu to labāko karjeras nākamajā posmā ar Ņujorkas “Rangers”,” sacīja Cibuļskis savā Facebook kontā.
Cibuļskis ar Šmitu aizvadītajā pasaules čempionātā bija pirmā pāra aizsargi. Īsi pirms turnīra sarunā ar Hokejaziņām Cibuļskis par Šmitu sacīja sekojoši.
“Alberts ir ļoti labs hokejists un es viņam prognozēju ļoti veiksmīgu karjeru. Ceru, ka viņš izlasē spēlēs katru gadu un iepriecinās mūsu līdzjutējus.
Protams, ka katram hokejistam ir ļoti daudz jāstrādā, arī Albertam, lai viņš varētu noturēties NHL un būt viens no līderiem. Redzot viņu tagad, tas ir nevis tikai iespējams, bet uzskatu, ka tā arī notiks – viņš būs. Latvijas izlasē ik pa laikam ienāk jauni un talantīgi hokejisti, un, ja runājam par Albertu, tad man ir gods būt vienā komandā ar šāda tipa aizsargu. Novēlu lai viss izdodas NHL un tālākajā karjerā,” piebilda Dānijā spēlējošais aizsargs.