“Stars” gandrīz izlaiž pārsvaru, taču izlīdzina rezultātu sērijā pret “Avalanche” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas otrajā mačā Dalasas “Stars” komanda ar rezultātu 5:3 (1:0, 3:0, 1:3) mājās uzvarēja Kolorado “Avalanche” vienību.

Pirmā perioda 15. minūtē “Stars” aizsargs Miro Heiskanens vairākumā atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas otrajā minūtē Rūpe Hincs dubultoja pārsvaru.

Heiskanens 16. minūtē vēlreiz realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca 3:0, taču 19. minūtē Tailers Segīns mazākumā guva ceturtos “Stars” vārtus.

Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Joels Kiviranta vienus vārtus atguva, devītajā minūtē Brendons Duheims panāca 2:4, bet 17. minūtē Valērijs Ņičuškins samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

21 sekundi pirms pamatlaika beigām Esa Lindels gan spēja ieraidīt ripu tukšos “Avalanche” vārtos, nesot uzvaru “Stars”.

Džeiks Otindžers atvairīja 28 no 31 “Avalanche” metiena, bet Aleksandrs Georgijevs tika galā ar 26 no 30 “Stars” raidījumiem.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 1-1.

Šī ir septītā reize, kad abas komandas tikušās Stenlija kausa izcīņā. Pēdējo reizi abas komandas izslēgšanas spēlēs krustoja nūjas 2020. gadā, kad virsroku ar rezultātu 4-2 guva “Stars”.

Nākamā spēle sērijā norisināsies 12. maijā Kolorado plkst. 5:00 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” – New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers” | 2:3 (OT) (0-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars”Colorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche” | 5:3 (1-1 sērijā)