“Rangers” vēlreiz uzvar papildlaikā un nonāk uzvaras attālumā no konferences fināla (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas trešajā mačā Ņujorkas “Rangers” komanda ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 1:0) viesos papildlaikā uzvarēja Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Pirmā perioda 11. minūtē “Hurricanes” uzbrucējs Džeiks Gencels atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas devītajā minūtē Kriss Kraiders vairākumā panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas septītajā minūtē Aleksis Lafrenjē jau deva priekšrocību Ņujorkas klubam, taču 19. minūtē Andrejs Svečņikovs izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaika otrajā minūtē gan Artēmijs Panarins izrāva uzvaru “Rangers” vienībai.

Igors Šestjorkins atvairīja 45 no 47 “Hurricanes” metieniem, bet Pjotrs Kočetkovs tika galā ar 22 no 25 “Ragners” raidījumiem.

“Rangers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-0. Šajās izslēgšanas spēlēs klubs vēl nav zaudējis – pirmajā kārtā “Rangers” ar rezultātu 4-0 pieveica Vašingtonas “Capitals”.

Abi klubi iepriekš otrajā kārtā tikušies 2022. gadā, kad virsroku ar rezultātu 4-3 ņēma Ņujorkas komanda.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 12. maijā Karolīnā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” – New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers” | 2:3 (OT) (0-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars”Colorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche” | 5:3 (1-1 sērijā)