“Rangers” uzvar papildlaikā un izlīdzina rezultātu Austrumu konferences finālā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences fināla otrajā mačā Ņujorkas “Rangers” komanda ar rezultātu 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja Floridas “Panthers” vienību.

Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis šajā mačā netika iekļauts “Panthers” sastāvā.

Pirmā perioda piektajā minūtē mača rezultātu atklāja “Rangers” uzbrucējs Vincents Tročeks, bet 19. minūtē Kārters Verheigī vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Nākamos vārtus nācās gaidīt gandrīz 56 minūtes – ne otrajā, ne trešajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, taču Bārklajs Gudro papildlaika 15. minūtē izrāva uzvaru “Rangers” klubam.

Igors Šestjorkins atvairīja 26 no 27 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 28 no 30 “Rangers” raidījumiem.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 1-1.

Abas komandas iepriekš izslēgšanas spēlēs tikušās vienu reizi – 1997. gadā Ņujorkas klubs ņēma virsroku sērijā ar rezultātu 4-1.

Jāpiemin, ka “Rangers” šosezon izcīnīja Prezidenta trofeju, kas pienākas regulārās sezonas čempioniem.

Stenlija kausa finālā šīs sērijas uzvarētājs tiksies ar Dalasas “Stars” vai Edmontonas “Oilers” komandu.

Nākamā spēle sērijā norisināsies 26. maijā Floridā plkst. 22:00 pēc Latvijas laika.