“Rangers” arī trešajā spēlē pieveic “Capitals” un nonāk uzvaras attālumā no otrās kārtas (VIDEO)

Ņujorkas "Rangers" un Vašingtonas "Capitals", hokejazinas.com

Ņujorkas "Rangers" un Vašingtonas "Capitals" | Foto: Geoff Burke-USA TODAY Sports

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas trešajā mačā Ņujorkas “Rangers” komanda ar rezultātu 3:1 (2:1, 1:0, 0:0) viesos uzvarēja Vašingtonas “Capitals” vienību.

Pirmā perioda sestajā minūtē “Capitals” aizsargs Džons Karlsons atklāja spēles rezultātu, bet septītajā minūtē Kriss Kraiders panāca neizšķirtu.

Mika Zibanejads devītajā minūtē mazākumā jau izvirzīja vadībā “Rangers”, taču otrās trešdaļas 16. minūtē “Rangers” realizēja skaitlisko pārsvaru un dubultoja pārsvaru.

Trešajā mača nogrieznī neviena no komandām vārtus neguva un “Rangers” svinēja uzvaru.

Igors Šestjorkins atvairīja 28 no 29 “Capitals” metieniem, bet Čārlijs Lindgrens tika galā ar 19 no 22 “Ragners” raidījumiem.

“Rangers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-0.

Iepriekš abi klubi izslēgšanas spēlēs tikušies deviņas reizes, “Rangers” svinot uzvaru piecas reizes. Ņujorkas klubs arī uzvarējis pēdējās trīs sērijas (2012., 2013. un 2015. gadā).

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 29. aprīlī Vašingtonā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.

2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS Nešvilas “Predators” –  Vankūveras “Canucks” | 1:2 (1-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Vašingtonas “Capitals” –  Ņujorkas “Rangers” | 1:3 (0-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS Kolorado “Avalanche” Vinipegas “Jets” | 6:2 (2-1 sērijā)

SPĒLES APSKATS |  Losandželosas “Kings” –  Edmontonas “Oilers” | 1:6 (1-2 sērijā)