“Panthers” uzvar papildlaikā un nonāk panākuma attālumā no konferences fināla (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla trešajā mačā Floridas “Panthers” komanda ar rezultātu 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja Toronto “Maple Leafs” vienību.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Maple Leafs” uzbrucējs Sems Lafertijs atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Entonijs Duklērs vairākumā panāca neizšķirtu.

Vēlāk trešdaļā Ēriks Gustavsons vēlreiz deva priekšrocību Toronto klubam, taču 13. minūtē Kārters Verheigī vēlreiz izlīdzināja rezultātu.

Trešajā mača nogrieznī komandas vārtus neguva, bet papildlaika ceturtajā minūtē Sems Reinhārts izrāva uzvaru Floridas vienībai.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 22 no 24 “Maple Leafs” metieniem, bet Iļja Samsonovs pirms nomaiņas tika galā ar visiem astoņiem “Panthers” raidījumiem. Džosefs Vols apstādināja 18 no 21 atlikušā raidījuma.

Nākamais mačs starp abām komandām 11. maijā, Floridā, plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

“Panthers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-0.