“Kraken” grauj “Stars” un pārņem vadību sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla trešajā mačā Sietlas “Kraken” komanda ar rezultātu 7:2 (4:2, 0:0, 0:2, 1:0) mājās uzvarēja Dalasas “Stars” vienību.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē “Kraken” uzbrucējs Džordans Eberle atklāja mača rezultātu.

Vēlāk trešdaļā Aleksandrs Venbergs dubultoja pārsvaru, septītajā minūtē Kārsons Sūsijs guva trešos “Kraken” vārtus, bet devītajā minūtē Metjū Benīrss palielināja mājinieku priekšrocību līdz četrām ripām.

12. minūtē Meisons Mārčments vienus vārtus atguva, bet 20. minūtē Ēli Tolvanens atjaunoja mājinieku četru vārtu pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Jannī Gūrds sesto reizi ieraidīja ripu “Stars” vārtos, taču septītajā minūtē Jani Hakanpā izcēlās ar otro Dalasas kluba precīzo metienu.

Džastins Šulcs 18. minūtē guva septītos “Kraken” vārtus šajā mačā un pielika punktu rezultatīvajai spēlei.

Filips Grūbauers atvairīja 24 no 26 “Stars” metieniem, bet Džeiks Otindžers pirms nomaiņas tika galā ar 12 no 17 “Kraken” raidījumiem. Skots Vedžvuds apstādināja sešus no astoņiem atlikušajiem metieniem.

Nākamais mačs paredzēts 10. maijā, Sietlā, plkst. 4:30 pēc Latvijas laika.

“Kraken” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.