“Devils” iemet astoņus vārtus un atgriež intrigu sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla trešajā mačā Ņūdžersijas “Devils” komanda ar rezultātu 8:4 (3:0, 2:2, 3:2) mājās uzvarēja Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Pirmā perioda sestajā minūtē “Devils” uzbrucējs Timo Maiers atklāja mača rezultātu, 11. minūtē Džeks Hjūzs dubultoja pārsvaru, bet 13. minūtē Maikls Maklauds mazākumā izcēlās ar trešo mājinieku precīzo metienu.

Otrās trešdaļas 53. sekundē “Devils” kapteinis Niko Hišīrs guva ceturtos “Devils” vārtus, taču otrajā minūtē Sebastians Aho vienus vārtus atguva.

Vēlāk periodā Deimons Sīversons piekto reizi ieraidīja ripu “Hurricanes” vārtos, bet 13. minūtē Karolīnas kluba uzbrucējs Džordans Mārtinuks realizēja soda metienu.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Mailzs Vuds palielināja “Devils” pārsvaru līdz četrām ripām, bet Džeks Hjūzs sestajā minūtē guva septītos Ņūdžersijas komandas vārtus.

Astotajā minūtē Džordans Stāls mazākumā panāca rezultātu 3:7, taču vien 50 sekundes vēlāk Sets Džārviss tajā pašā mazākumā samazināja rezultāta starpību līdz trim ripām.

Ondrejs Palāts 11. minūtē gan realizēja “Devils” skaitlisko pārsvaru un pielika punktu spēlei.

Vīteks Vanečeks atvairīja 26 no 30 “Hurricanes” metieniem, bet Frederiks Andersens pirms nomaiņas tika galā ar astoņiem no 12 “Devils” raidījumiem. Pjotrs Kočetkovs apstādināja 18 no 22 atlikušajiem metieniem.

Nākamais mačs starp abām komandām 10. maijā, Ņūdžersijā, plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

“Hurricanes” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.