“Panthers” izlaiž pārsvaru, bet uzvar papildlaikā un panāk 2-0 Floridas derbijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas otrajā mačā Floridas “Panthers” komanda bez Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:2, 0:0, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja Tampabejas “Lightning” vienību.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Panthers” uzbrucējs Sems Benets atklāja spēles rezultātu, bet 16. minūtē Vladimirs Tarasenko realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca 2:0.

Otrās trešdaļas 48. sekundē Breidens Points vienus vārtus atguva, bet sestajā minūtē “Lightning” kapteinis Stīvens Stemkoss vairākumā izlīdzināja rezultātu.

Trešajā mača nogrieznī neviena no komandām vārtus neguva, taču papildlaika trešajā minūtē Kārters Verheigī izrāva uzvaru Floridas klubam.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 21 no 23 “Lightning” metieniem, bet Andrejs Vasiļevskis tika galā ar 34 no 37 “Panthers” raidījumiem.

Balinskis šajā mačā atradās ārpus pieteikuma. 26 regulārās sezonas cīņās aizsargs izcēlās ar vieniem vārtiem un divām piespēlēm.

37 spēlēs ar Amerikas hokeja līgas (AHL) vienību Šārlotas “Checkers” hokejists nopelnīja trīs precīzus metienus un 18 rezultatīvas piespēles.

“Panthers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-0.

Abas komandas iepriekš izslēgšanas spēlēs tā sauktajā Floridas derbijā tikušās 2021. un 2022. gadā, abas reizes panākumu izcīnot Tampabejas klubam.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 26. aprīlī Tampā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers”Washington Capitals.svg Vašingtonas “Capitals” | 4:3 (2-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Florida Panthers 2016 logo.svg Floridas “Panthers” –  Tampabejas “Lightning” | 3:2 (OT) (2-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Winnipeg Jets Logo 2011.svg Vinipegas “Jets” – Colorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche” | 2:5 (1-1 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks” – Nashville Predators Logo (2011).svg Nešvilas “Predators” | 1:4 (1-1 sērijā)