Bļugeram pozitīva lietderība, “Canucks” izdara vien 18 metienus un otrajā spēlē piekāpjas “Predators” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas otrajā mačā Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda ar rezultātu 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) mājās piekāpās Nešvilas “Predators” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 12 minūtēs un 50 sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 20% iemetienu, kā arī no laukuma nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda otrajā minūtē spēles rezultātu atklāja “Predators” uzbrucējs Entonijs Boviljē, bet otrās trešdaļas septītajā minūtē Filips Forsbergs dubultoja pārsvaru.

Koltons Sisonss devītajā minūtē panāca 3:0, taču Ņikita Zadorovs 16. minūtē vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa 19. minūtē Kīfers Šērvuds ieraidīja ripu tukšos “Canucks” vārtos un pielika punktu spēlei.

Jūse Saross atvairīja 17 no 18 “Canucks” metieniem, bet Keisijs DeSmits tika galā ar 12 no 15 “Predators” raidījumiem.

Artūrs Šilovs šajā mačā atradās rezervē. Tikmēr trešā vārtsarga pienākumus Nešvilas kluba rindās pildīja latvietis Gustavs Dāvis Grigals.

Bļugers regulārajā sezonā 68 spēlēs guva sešus vārtus un atdeva 22 rezultatīvas piespēles, kam divās izslēgšanas cīņās viņš pievienojis vienu rezultatīvu piespēli.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 1-1.

Abas komandas iepriekš tikušās Stenlija kausa izcīņā 2011. gadā. “Canucks” ar rezultātu 4-2 izcīnīja uzvaru un vēlāk iekļuva Stenlija kausa finālā, kur tika piedzīvots zaudējums Bostonas “Bruins” ar rezultātu 3-4.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 27. aprīlī Nešvilā plkst. 2:30 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers”Washington Capitals.svg Vašingtonas “Capitals” | 4:3 (2-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Florida Panthers 2016 logo.svg Floridas “Panthers” –  Tampabejas “Lightning” | 3:2 (OT) (2-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Winnipeg Jets Logo 2011.svg Vinipegas “Jets” – Colorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche” | 2:5 (1-1 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks” – Nashville Predators Logo (2011).svg Nešvilas “Predators” | 1:4 (1-1 sērijā)