“Panthers” iemet septiņus vārtus un izrauj septīto spēli pret labāko komandu NHL vēsturē (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla sestajā mačā Floridas “Panthers” komanda ar rezultātu 7:5 (2:1, 1:1, 4:3) mājās uzvarēja Bostonas “Bruins vienību.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Panthers” aizsargs Brendons Montūrs vairākumā atklāja mača rezultātu, bet septītajā minūtē Tailers Bertucī realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca neizšķirtu. Metjū Tkačuks 14. minūtē gan atjaunoja “Panthers” priekšrocību.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Dāvids Pastrņāks vairākumā izlīdzināja rezultātu, taču “Panthers” kapteinis Aleksandrs Barkovs desmitajā minūtē atkal izvirzīja vadībā savu klubu.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Tailers Bertucī trešo reizi panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo, bet ceturtajā minūtē Dāvids Pastrņāks jau deva priekšrocību bostoniešiem.

Zeks Dalpe astotajā minūtē ceturto reizi panāca neizšķirtu, bet 11. minūtē Džeiks Debrasks mazākumā spēja izvirzīt vadībā “Bruins”.

To pašu vairākumu gan izmantoja Floridas klubs – 27 sekundes pēc Debraska vārtiem Metjū Tkačuks izlīdzināja spēles rezultātu.

Ētu Lūstarīnens 15. minūtē iemeta sestos “Panthers” vārtus, bet Sems Reinhārts 28 sekundes pirms pamatlaika beigām ieraidīja ripu tukšos “Bruins” vārtos un pielika punktu spēlei.

Sergejs Bobrovskis tika galā ar 29 no 34 “Bruins” raidījumiem, bet Līnuss Ulmarks atvairīja 26 no 32 “Panthers” metieniem.

Izšķirošais, septītais mačs paredzēts 1. maijā, Bostonā, plkst. 1:30 pēc Latvijas laika.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 3-3.