Čempioni pieveic “Kraken” un izrauj septīto spēli sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla sestajā mačā aizvadītās sezonas Stenlija kausa čempioni Kolorado “Avalanche” ar rezultātu 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) viesos uzvarēja Sietlas “Kraken” vienību.

Pirmā perioda 16. minūtē “Kraken” aizsargs Vinss Dans atklāja mača rezultātu, bet 20. minūtē Mikko Rantanens panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas astotajā minūtē Ēriks Džonsons izvirzīja vadībā čempionus, bet 17. minūtē Arturī Lekonens dubultoja pārsvaru.

12 sekundes pirms pamatlaika noslēguma Arturī Lekonens ieraidīja ripu tukšos “Kraken” vārtos un “Avalanche” panāca līdzsvaru sērijā.

Aleksandrs Georgijevs tika galā ar 22 no 23 “Kraken” raidījumiem, bet Filips Grūbauers atvairīja 35 no 38 “Avalanche” metieniem.

Izšķirošais, septītais mačs paredzēts 1. maijā, Kolorado, plkst. 4:30 pēc Latvijas laika.