“Stars” sakauj “Wild” un iekļūst otrajā kārtā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla sestajā mačā Dalasas “Stars” komanda ar rezultātu 4:1 (1:0, 2:0, 1:1) viesos uzvarēja Minesotas “Wild” vienību.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Stars” uzbrucējs Rūpe Hincs atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas 14. minūtē Vaiats Džonstons dubultoja viesu pārsvaru, bet vien sekundi pirms perioda noslēguma Meisons Mārčments ieraidīja trešo ripu “Wild” vārtos.

Trešā mača nogriežņa 13. minūtē Frederiks Gudro vienus vārtus atguva, bet 57 sekundes pirms pamatlaika beigām Makss Domi ieraidīja ripu tukšos “Wild” vārtos un pielika punktu gan spēlei, gan sērijai.

Džeiks Otindžers tika galā ar 23 no 24 “Wild” raidījumiem, bet Filips Gustavsons pirms nomaiņas atvairīja 23 no 26 “Stars” metieniem. Marks Andrē Flerī apstādināja visus sešus atlikušos raidījumus.

“Stars” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-2. Nākamajā kārtā Dalasas klubs tiksies ar Kolorado “Avalanche” un Sietlas “Kraken” sērijas uzvarētāju.