“Hurricanes” papildlaikā pieveic “Islanders” un iekļūst nākamajā kārtā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla sestajā mačā Karolīnas “Hurricanes” komanda ar rezultātu 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0) viesos papildlaikā uzvarēja Ņujorkas “Islanders” vienību.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “Islanders” uzbrucējs Kels Klaterbaks atklāja mača rezultātu.

Otrajā trešdaļā neviena no komandām ar vārtu guvumiem neizcēlās, bet trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Sebastians Aho panāca izlīdzinājumu.

Papildlaika sestajā minūtē Pols Ščastnijs izrāva uzvaru “Hurricanes” komandai gan spēlē, gan sērijā.

Antī Rānta atvairīja 33 no 34 “Islanders” metieniem, bet Iļja Sorokins tika galā ar 39 no 41 “Hurricanes” raidījuma.

“Hurricanes” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-2. Nākamajā kārtā Karolīnas klubs spēlēs ar Ņūdžersijas “Devils” un Ņujorkas “Rangers” sērijas uzvarētāju.