“Panthers” bez Balinska papildlaikā pieveic “Capitals” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 4:3 (2:1, 0:2, 1:0, 1:0) papildlaikā uzvarēja Vašingtonas “Capitals” vienību.

Pirmā perioda 11. minūtē “Capitals” uzbrucējs Entonijs Manta atklāja mača rezultātu, bet 13. minūtē Olivers Ekmans-Larsons panāca neizšķirtu. “Panthers” kapteinis Aleksandrs Barkovs 17. minūtē jau izvirzīja vadībā savu klubu.

Otrās trešdaļas septītajā minūtē Konors Makmaikls izlīdzināja spēles rezultātu, bet 16. minūtē Entonijs Manta vēlreiz deva priekšrocību “Capitals”.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Evans Rodrigess trešo reizi panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaika 15. sekundē Sems Reinhārts izrāva uzvaru “Panthers” klubam.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 25 no 28 “Capitals” metieniem, bet Dārsijs Kempers tika galā ar 21 no 25 “Panthers” raidījumiem.

Balinskis šajā mačā nepiedalījās. Šosezon desmit spēlēs aizsargs punktus nav nopelnījis.

“Panthers” ar 15 punktiem 12 spēlēs atrodas sestajā vietā Austrumu konferencē, bet “Capitals” ar 12 punktiem 11 cīņās ierindojas 11. pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamo maču Balinska klubs aizvadīs 11. novembrī mājās plkst. 2:00 pret Karolīnas “Hurricanes”.