Merzļikinam, Girgensonam un Balinskim šonakt spēles NHL, 12 latviešiem mači Ziemeļamerikā

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt norisināsies 15 spēles, bet 12 Latvijas hokejistiem paredzētas 12 spēles Amerikas hokeja līgā (AHL), Austrumkrasta hokeja līgā (ECHL), Ontario hokeja līgā (OHL), Kvebekas junioru hokeja līgā (QMJHL), Rietumu hokeja līgā (WHL) un ASV junioru hokeja līgā (USHL).

Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” komanda šajā naktī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika aizvadīs maču pret Ņujorkas “Islanders” vienību.

Girgensons šosezon devies laukumā četrās spēlēs, kurās uz ledus vidēji pavadījis deviņas minūtes un 55 sekundes. Kopumā uzbrucējs guvis vienus vārtus, izdarījis piecus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī nopelnījis piecas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Paredzams, ka Girgensons spēlēs ceturtajā maiņā ar uzbrucēju Peitonu Krebsu un “Sabres” kapteini Kailu Okposo.

Nav skaidrs, vai Bufalo klubam šajā mačā palīdzēt vārtsargs Devons Levi un uzbrucējs Zeks Bensons, kuri cieš no nelielām traumām.

Skaidrības nav arī par “Islanders” aizsarga Skota Meifīlda piedalīšanos šajā spēlē – viņš pāragri pameta aizvadītās nakts spēli pret Ņūdžersijas “Devils”.

“Sabres” ar diviem punktiem četrās spēlēs atrodas pēdējā, 16. vietā Austrumu konferencē, bet “Islanders” ar pieciem punktiem trīs cīņās ierindojas sestajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Šonakt plkst. 2:00 Uvja Balinska Floridas “Panthers” komanda mājās krustos nūjas ar savainotā Teodora Bļugera Vankūveras “Canucks” vienību.

Balinskis šosezon četrās spēlēs punktus nav guvis. Aizsargs vidēji spēlē uz ledus pavadījis 12 minūtes un 38 sekundes, kopumā izdarījis trīs metienus pa vārtiem, nopelnījis sešas soda minūtes un neitrālu lietderības koeficientu.

Plānots, ka Balinskis turpinās spēlēt trešajā aizsargu pārī kopā ar Džošu Mahuru.

Floridas klubam joprojām nevar palīdzēt savainotie aizsargi Brendons Montūrs un Ārons Ekblads, kā arī uzbrucējs Sems Benets, kura atgriešanās sagaidāma pēc dažām nedēļām.

Bļugers pirms sezonas sākuma guva savainojumu un vēl nav spēlējis. Paredzams, ka uzbrucējs nevarēs palīdzēt klubam tuvākajās nedēļās. Hokejists arī nav devies kopā ar “Canucks” komandu piecu spēļu izbraukumā.

“Canucks” sastāvā šonakt neredzēsim ne tikai Bļugeru, bet arī uzbrucēju Iļju Mihejevu, kurš ārstē krustenisko saišu traumu.

“Panthers” ar četriem punktiem četros mačos atrodas 11. vietā Austrumu konferencē, bet “Canucks” ar četriem punktiem četrās spēlēs ierindojas sestajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Visbeidzot, Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” šajā naktī plkst. 3:00 pēc Latvijas laika viesos cīnīsies pret Minesotas “Wild” klubu.

Merzļikins atkopies no vēdera vīrusa, kas viņam liedzis piedalīties pēdējās divās spēlēs. Sezonas otro maču viņš pameta pēc otrā perioda, kā arī izlaida cīņu pret Detroitas “Red Wings”.

Aizvadītās nakts spēli pret Kalgari “Flames” Merzļikins noskatījās no rezervistu soliņa un, domājams, ka Elvis šonakt stāsies “Blue Jackets” vārtos.

Šosezon divās spēlēs vārtsargs izcīnījis vienu uzvaru un kopumā atvairījis 95,0% pretinieku metienu, kā arī vidēji mačā ielaidis 1,84 vārtus.

Kolumbusas klubam šajā cīņā nevarēs palīdzēt uzbrucējs Jegors Činakovs, kurš muguras traumas dēļ nespēlēs nezināmu laika periodu.

Tikmēr “Wild” sastāvā neredzēsim aizsargus Džaredu Spērdžonu un Aleksu Goligoski, kā arī uzbrucējus Metjū Boldiju un Meisonu Šovu.

“Blue Jackets” ar četriem punktiem četrās spēlēs atrodas 12. vietā Austrumu konferencē, bet “Wild” ar četriem punktiem četrās cīņās ierindojas septītajā pozīcijā Rietumu konferencē.

05 NHL Shield.svg NHL regulārā sezona, 21. un 22. oktobris

20:00 side profile of man wearing helmet surrounded by decorative flourishes Otavas “Senators”Detroit Red Wings logo.svg Detroitas “Red Wings”;

23:00 Arizona Coyotes logo (2021).svg Arizonas “Coyotes”Anaheim Ducks.svg Anaheimas “Ducks”;

02:00 Buffalo Sabres Logo.svg Bufalo “Sabres” (Zemgus Girgensons) – Inside a blue circle, with orange and white borders, the letters "NY" are joined together with the "Y" hockey stick facing downwards, next to a hockey puck. Behind the image, a map of Nassau and Suffolk counties joined together. At the bottom, the teams' name wrapping around in Orange with the tip of the "I" in blue, pointing towards Uniondale in Nassau County. Ņujorkas “Islanders”;

02:00 Florida Panthers 2016 logo.svg Floridas “Panthers” (Uvis Balinskis) – Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks” (Teodors Bļugers);

02:00 A small white H contained inside a large red C, all surrounded by a blue contour. Monreālas “Canadiens”Washington Capitals.svg Vašingtonas “Capitals”;

02:00 Tampabejas “Lightning”Toronto Maple Leafs 2016 logo.svg Toronto “Maple Leafs”;

03:00 Chicago Blackhawks logo.svg Čikāgas “Blackhawks”A Black and gold shield and white borders. Inside the shield, a Golden barbute helmet with a V-shaped opening. Vegasas “Golden Knights”;

03:00 Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars”Philadelphia Flyers.svg Filadelfijas “Flyers”;

03:00 Minnesota Wild.svg Minesotas “Wild”Columbus Blue Jackets logo.svg Kolumbusas “Blue Jackets” (Elvis Merzļikins);

03:00 Nashville Predators Logo (2011).svg Nešvilas “Predators”SanJoseSharksLogo.svg Sanhosē “Sharks”;

03:00 St. Louis Blues logo.svg Sentluisas “Blues”Pittsburgh Penguins logo (2016).svg Pitsburgas “Penguins”;

04:00 Colorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche”Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes”;

05:00 Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers”Winnipeg Jets Logo 2011.svg Vinipegas “Jets”;

05:00 Seattle Kraken official logo.svg Sietlas “Kraken”New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers”;

05:30 Los Angeles Kings logo.svg Losandželosas “Kings”Boston Bruins.svg Bostonas “Bruins”;

Mūsējie Ziemeļamerikā

Amerikas hokeja līga (AHL)

01:05 Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” (Raivis Ansons) – Springfīldas “Thunderbirds”;

05:00 Abotsfordas “Canucks” (Artūrs Šilovs) – Kalgari “Wranglers”;