Džonstonam 2+1, “Stars” nonāk uzvaras attālumā no konferences fināla (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas ceturtajā mačā Dalasas “Stars” komanda ar rezultātu 5:1 (1:0, 2:1, 2:0) viesos uzvarēja Kolorado “Avalanche” vienību.

Pirmā perioda 16. minūtē “Stars” uzbrucējs Vaiats Džonstons mazākumā atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē Džonstons vairākumā dubultoja pārsvaru.

12. minūtē Miro Heiskanens panāca 3:0 Dalasas kluba labā, taču vien minūti un 11 sekundes vēlāk Keisijs Mitelstadts vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Jevgēņijs Dadonovs panāca 4:1 “Stars” labā, bet 19. minūtē Sems Stīls pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Avalanche” vārtos.

Jāpiemin, ka šajā cīņā ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Dalasas komandas uzbrucējs Vaiats Džonstons, bet vienus vārtus un divas piespēles nopelnīja aizsargs Miro Heiskanens.

Džeiks Otindžers atvairīja 24 no 25 “Avalanche” metieniem, bet Aleksandrs Georgijevs tika galā ar 29 no 33 “Stars” raidījumiem.

Dalasas “Stars” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1.

Šī ir septītā reize, kad abas komandas tikušās Stenlija kausa izcīņā. Pēdējo reizi abas komandas izslēgšanas spēlēs krustoja nūjas 2020. gadā, kad virsroku ar rezultātu 4-2 guva “Stars”.

Nākamā spēle sērijā norisināsies 16. maijā Dalasā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATSNew York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers” –  Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” | 1:4 (3-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Colorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche” – Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars” | 1:5 (1-3 sērijā)