“Hurricanes” trešajā periodā gūst četrus vārtus un izrauj sesto spēli Karolīnā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas piektajā mačā Karolīnas “Hurricanes” komanda ar rezultātu 4:1 (0:0, 0:1, 4:0) viesos uzvarēja Ņujorkas “Rangers” vienību.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas septītajā minūtē “Rangers” kapteinis Džeikobs Trūba mazākumā atklāja spēles rezultātu.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē “Hurricanes” kapteinis Džordans Stāls panāca izlīdzinājumu, taču septītajā minūtē Jevgēņijs Kuzņecovs panāca izlīdzinājumu.

Desmitajā minūtē Džordans Mārtinuks dubultoja Karolīnas kluba pārsvaru, bet 17. minūtē Mārtins Nečass pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Rangers” vārtos.

Frederiks Andersens atvairīja 20 no 21 “Rangers” metiena, bet Igors Šestjorkins tika galā ar 24 no 27 “Hurricanes” raidījumiem

“Rangers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-2. Jāpiemin, ka pēc trešās spēles Ņujorkas klubs bija vadībā sērijā ar 3-0.

Abi klubi iepriekš otrajā kārtā tikušies 2022. gadā, kad virsroku ar rezultātu 4-3 ņēma Ņujorkas komanda.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 17. maijā Karolīnā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATSNew York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers” –  Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” | 1:4 (3-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Colorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche” – Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars” | 1:5 (1-3 sērijā)