Čempioni notur pārsvaru un iesāk Stenlija kausa izcīņu ar uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas pirmajā mačā pagājušās sezonas Stenlija kausa čempionvienība Vegasas “Golden Knights” ar rezultātu 4:3 (3:2, 1:0, 0:1) viesos apspēlēja Dalasas “Stars” vienību.

Pirmā perioda otrajā minūtē “Golden Knights” kapteinis Marks Stouns vairākumā atklāja spēles rezultātu, bet Džonatans Maršeso devītajā minūtē dubultoja pārsvaru.

“Stars” kapteinis Džeimijs Bens 17. minūtē vienus vārtus atguva, taču Tomāšs Hertls 18. minūtē panāca 3:1 “Golden Knights” labā.

38 sekundes pēc Hertla vārtiem Džeisons Robertsons guva otros “Stars” vārtus šajā spēlē, bet otrās trešdaļas otrajā minūtē Breidens Maknabs atjaunoja “Golden Knights” divu ripu pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 12. minūtē Meisons Mārčments samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču atspēlēties Dalasas klubam neizdevās un čempioni izcīnīja uzvaru.

Logans Tompsons atvairīja 27 no 30 “Stars” metieniem, bet Džeiks Otindžers tika galā ar 11 no 15 “Golden Knights” raidījumiem.

“Golden Knights” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.

Abas komandas tikās arī pagājušās sezonas Rietumu konferences finālā, virsroku ņemot “Golden Knights” ar rezultātu 4-2.

Nākamā spēle šajā sērijā paredzēta 25. aprīlī plkst. 4:30 pēc Latvijas laika Dalasā.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Attēls:Boston Bruins.svg Bostonas “Bruins” – Toronto Maple Leafs 2016 logo.svg Toronto “Maple Leafs” | 2:3 (1-1 sērijā)

SPĒLES APSKATS Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” – Inside a blue circle, with orange and white borders, the letters "NY" are joined together with the "Y" hockey stick facing downwards, next to a hockey puck. Behind the image, a map of Nassau and Suffolk counties joined together. At the bottom, the teams' name wrapping around in Orange with the tip of the "I" in blue, pointing towards Uniondale in Nassau County. Ņujorkas “Islanders” | 5:3 (2-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars” – A Black and gold shield and white borders. Inside the shield, a Golden barbute helmet with a V-shaped opening. Vegasas “Golden Knights” | 3:4 (0-1 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers”Los Angeles Kings logo.svg Losandželosas “Kings” | 7:4 (1-0 sērijā)