Metjūzam trīs punkti, “Maple Leafs” panāk 1-1 sērijā pret “Bruins” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas otrajā mačā Toronto “Maple Leafs” komanda ar rezultātu 3:2 (1:2, 1:0, 1:0) viesos uzvarēja Bostonas “Bruins” vienību.

Pirmā perioda 11. minūtē “Bruins” uzbrucējs Morgans Gīkijs vairākumā atklāja mača rezultātu, bet 14 sekundes vēlāk Makss Domi panāca neizšķirtu.

Astoņas sekundes pirms pirmās trešdaļas noslēguma Dāvids Pastrņāks vēlreiz izvirzīja vadībā mājiniekus, taču otrā perioda 19. minūtē “Maple Leafs” kapteinis Džons Tavaress izlīdzināja spēles rezultātu.

Trešā mača nogriežņa 13. minūtē Ostons Metjūzs pirmo reizi spēlē un sērijā izvirzīja vadībā Toronto klubu. Viesu klubs pārsvaru noturēja līdz spēles beigām.

Jāpiemin, ka “Maple Leafs” uzbrucējs Metjūzs ne tikai guva vārtus, bet arī nopelnīja rezultatīvu piespēli pirmajos divos vārtu guvumos.

Iļja Samsonovs atvairīja 27 no 29 “Bruins” metieniem, bet Līnuss Ulmarks tika galā ar 30 no 33 “Maple Leafs” raidījumiem.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 1-1. Toronto komanda ir pirmā šajās izslēgšanas spēlēs, kas izcīnījusi uzvaru izbraukumā.

“Maple Leafs” Play-off sērijā nav pārspējuši “Bruins” kopš 1959. gada. Kopš tā laika abas komandas tikušās sešas reizes, ieskaitot trīs kopš 2013. gada. Pēdējās trīs sērijās (2013., 2018. un 2019. gadā) Bostonas klubs guva virsroku ar rezultātu 4-3.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 25. aprīlī Toronto plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Attēls:Boston Bruins.svg Bostonas “Bruins” – Toronto Maple Leafs 2016 logo.svg Toronto “Maple Leafs” | 2:3 (1-1 sērijā)

SPĒLES APSKATS Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” – Inside a blue circle, with orange and white borders, the letters "NY" are joined together with the "Y" hockey stick facing downwards, next to a hockey puck. Behind the image, a map of Nassau and Suffolk counties joined together. At the bottom, the teams' name wrapping around in Orange with the tip of the "I" in blue, pointing towards Uniondale in Nassau County. Ņujorkas “Islanders” | 5:3 (2-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars” – A Black and gold shield and white borders. Inside the shield, a Golden barbute helmet with a V-shaped opening. Vegasas “Golden Knights” | 3:4 (0-1 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers”Los Angeles Kings logo.svg Losandželosas “Kings” | 7:4 (1-0 sērijā)