“Bruins” notur pārsvaru un izvirzās vadībā sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla trešajā mačā Bostonas “Bruins” komanda ar rezultātu 4:2 (1:0, 1:0, 2:2) viesos uzvarēja Floridas “Panthers” vienību.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Bruins” uzbrucējs Teilors Hols atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē Čārlijs Koils dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Dāvids Pastrņāks palielināja Bostonas kluba pārsvaru līdz trim ripām, bet 12. minūtē Niks Folīno guva ceturtos “Bruins” vārtus.

15. minūtē Gustavs Forslings mazākumā izcēlās ar pirmo “Panthers” precīzo metienu mačā un Sems Reinhārts 16. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz divām ripām. Floridas klubs tomēr nespēja atspēlēties un piedzīvoja neveiksmi.

Līnuss Ulmarks atvairīja 29 no 31 “Panthers” metiena, bet Alekss Laions pirms nomaiņas tika galā ar 23 no 26 “Bruins” raidījumiem. Sergejs Bobrovskis apstādināja astoņus no deviņiem atlikušajiem metieniem.

Nākamais mačs paredzēts 23. aprīlī, Floridā, plkst. 22:30 pēc Latvijas laika.

“Bruins” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.