“Kings” otro reizi sērijā izcīna uzvaru papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla trešajā mačā Losandželosas “Kings” komanda ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 1:0) viesos papildlaikā uzvarēja Edmontonas “Oilers” vienību.

Pirmā perioda 20. minūtē “Kings” uzbrucējs Alekss Iafalo atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas astotajā minūtē “Oilers” kapteinis Konors Makdeivids panāca neizšķirtu.

Nepilnas divas minūtes vēlāk Makdeivids vairākumā jau izvirzīja vadībā Edmontonas klubu, bet desmitajā minūtē Adrians Kempe realizēja skaitlisko pārsvaru un izlīdzināja rezultātu.

Trešajā mača nogrieznī komandas vārtus neguva, bet papildlaika ceturtajā minūtē Trevors Mūrs izrāva uzvaru Losandželosas vienībai.

Jonass Korpisalo atvairīja 38 no 4o “Oilers” metieniem, bet Stjūarts Skiners tika galā ar 28 no 31 “Kings” raidījuma.

Nākamais mačs paredzēts 24. aprīlī, Losandželosā, plkst. 4:00 pēc Latvijas laika.

“Kings” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.