“Wild” pieveic “Stars” un atgūst priekšrocību sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla trešajā mačā Minesotas “Wild” komanda ar rezultātu 5:1 (1:0, 2:1, 2:0) mājās uzvarēja Dalasas “Stars” vienību.

Pirmā perioda 17. minūtē “Wild” uzbrucējs Matss Zukarello atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Markuss Johansons dubultoja pārsvaru.

Vēlāk trešdaļā Lūks Glendenings vienus vārtus atguva, bet 12. minūtē Markuss Folīno vairākumā atjaunoja “Wild” divu vārtu priekšrocību.

Trešā mača nogriežņa 15. minūtē Matss Zukarello izcēlās ar savu otro precīzo metienu spēlē, bet 19. minūtē Raiens Hārtmans ieraidīja ripu tukšos “Stars” vārtos un oielika punktu cīņai.

Filips Gustavsons atvairīja 23 no 24 “Stars” metieniem, bet Džeiks Otindžers tika galā ar 20 no 24 “Wild” raidījumiem.

Nākamais mačs paredzēts 24. aprīlī, Minesotā, plkst. 1:30 pēc Latvijas laika.

“Wild” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.