“Islanders” uzvar mājās un atgriež intrigu sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla trešajā mačā Ņujorkas “Islanders” komanda ar rezultātu 5:1 (0:0, 1:1, 4:0) mājās uzvarēja Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 13 minūtē “Islanders” uzbrucējs Keisijs Sizikass atklāja mača rezultātu. Tomēr Jespers Fāsts 17. minūtē, mazākumā panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa 17. minūtē Kails Palmieri vairākumā izvirzīja vadībā Ņujorkas klubu, bet 46 sekundes vēlāk Mets Mārtins dubultoja pārsvaru.

Skots Meifīlds 19. minūtē ieraidīja ripu tukšos “Hurricanes” vārtos, bet komandas kapteinis Anderss Lī pēc vien 16 sekundēm guva piektos “Islanders” vārtus.

Iļja Sorokins tika galā ar 30 no 31 “Hurricanes” raidījuma, bet Antī Rānta atvairīja 32 no 36 “Islanders” metieniem.

Nākamais mačs paredzēts 23. aprīlī, Ņujorkā, plkst. 20:00 pēc Latvijas laika.

“Hurricanes” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.