“Avalanche” trešajā periodā gūst piecus vārtus un panāk 2-1 sērijā pret “Jets” (VIDEO)

Vinipegas "Jets" un Kolorado "Avalanche", hokejazinas.com

Vinipegas "Jets" un Kolorado "Avalanche" | Foto: Kolorado "Avalanche"

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas trešajā mačā Kolorado “Avalanche” komanda ar rezultātu 6:2 (1:0, 0:2, 5:0) mājās uzvarēja Vinipegas “Jets” vienību.

Pirmā perioda 12. minūtē spēles rezultātu atklāja “Avalanche” uzbrucējs Zeks Parizē.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Tailers Tofoli izlīdzināja spēles rezultātu, bet 11. minūtē Džošs Morisijs vairākumā panāca 2:1 “Jets” labā.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Neitans Makinons realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca neizšķirtu rezultātu, bet Valērijs Ņičuškins piektajā minūtē jau izvirzīja vadībā “Avalanche”.

Arturī Lekonens devītajā minūtē dubultoja pārsvaru, Ross Koltons 13. minūtē panāca 5:2 Kolorado kluba labā, taču 17. minūtē Devons Teivzs pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Jets” vārtos.

Aleksandrs Georgijevs atvairīja 22 no 24 “Jets” metieniem, bet Konors Helebaks tika galā ar 34 no 39 “Avalanche” raidījumiem.

“Avalanche” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1. Šī ir pirmā reize, kad abas komandas tikušās Stenlija kausa izcīņā.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 28. aprīlī Kolorado plkst. 21:30 pēc Latvijas laika.

2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS Nešvilas “Predators” –  Vankūveras “Canucks” | 1:2 (1-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Vašingtonas “Capitals” –  Ņujorkas “Rangers” | 1:3 (0-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS Kolorado “Avalanche” Vinipegas “Jets” | 6:2 (2-1 sērijā)

SPĒLES APSKATS |  Losandželosas “Kings” –  Edmontonas “Oilers” | 1:6 (1-2 sērijā)