Sotniekam vārti, rezultatīvi arī Cibuļskis un Dzierkals (VIDEO)

Latviešu aizsargs Kristaps Sotnieks šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Čehijas Ekstralīgā. Tikmēr uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals un aizsargs Oskars Cibuļskis atzīmējās ar rezultatīvām piespēlēm.

Neskatoties uz Sotnieka un Cibuļska rezultatīvo sniegumu, Kladno “Rytiri”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 4:5 (0:1, 1:2, 3:1, 0:1) piekāpās “Olomouc”.

Sotnieks, asistējot Cibuļskim, 49. minūtē guva komandas trešos vārtus un panāca uz tablo 3:3. Sotnieks šosezon 40 spēlēs ir nopelnījis deviņus (2+7) punktus, bet Cibuļskis 46 mačos ticis pie 11 (1+10) punktiem.

Vārtus guvušais Sotnieks laukumā pavadīja 16 minūtes un 28 sekundes, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Cibuļskis 18 minūtēs un 22 sekundēs reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, izpildīja divus spēka paņēmienus, saņēma divas soda minūtes un laukumu atstāja ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Mārtiņa Dzierkala rezultatīvā piespēle palīdzēja Česke Budejovices “Motor”, ko pārstāv aizsargs Kristofers Bindulis, viesos ar 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) pieveikt uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvēto Vitkovices “Ridera”.

Latviešu uzbrucējs trešajā minūtē palīdzēja ”Motor” atklāt mača rezultātu un pārtrauca astoņu spēļu sauso sēriju. Dzierkals 48 mačos ir sakrājis 18 (5+13) punktus.

Bindulis bloķēja vienu pretinieku metienu un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu, bet Dzierkals tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1. Šobrīd nav pieejama informācija, cik liels bija abu Latvijas hokejistu spēles laiks šajā mačā.

Bukarts 21 minūtes un 50 sekunžu laikā atzīmējās ar diviem metieniem un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Liberecas “Bili Tygri” mājās ar 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) pārspēja Prāgas ”Sparta”.

Balinskis nospēlēja 18 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Panākumu svinēja arī uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav”, kas izbraukumā ar 4:1 (0:0, 1:1, 3:0) apspēlēja Brno ”Kometa”.

Bičevskis uz ledus pavadīja 11 minūtes un 21 sekundi, bloķējot divus pretinieku metienus, uzvarot trijos no 11 (27%) iemetieniem un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga