Smirnova pārstāvētā ”Servette” piedzīvo sāpīgu zaudējumu finālsērijas otrajā mačā (VIDEO)

Pirmo zaudējumu Šveices Nacionālās hokeja līgas (NL) finālsērijā svētdien piedzīvoja Latvijas hokejistu Denisa Smirnova un Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas “Servette”, kas finālsērijas otrajā spēlē viesos ar 2:3 (1:2, 0:0, 1:1) atzina “EHC Biel” pārākumu.

“EHC Biel” ļoti veiksmīgi uzsāka maču – mājinieki jau 77. sekundē izvirzījās vadībā (1:0), bet pēc 31 sekundes dubultoja savu pārsvaru – 2:0. Pēc nedaudz vairāk nekā minūtes viesi samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 1:2.

“Servette” 57. minūtē panāca izlīdzinājumu (2:2), taču pēdējais vārds piederēja mājiniekiem. Damiens Bruners, gūstot savus otros vārtus mačā, septiņas sekundes pirms pamatlaika beigām izrāva “EHC Biel” uzvaru ar 3:2. Tādējādi mājinieki sērijā panāca neizšķirtu (1-1).

Smirnovs laukumā pavadīja astoņas minūtes un 41 sekundi, uzvarot vienā no trijiem (33,33%) iemetieniem un iegūstot neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases uzbrucējs regulārajā sezonā 46 mačos izcēlās ar pieciem vārtu guvumiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm, bet 13 Play-off spēlēs ir palicis bez punktiem.

Savukārt Smons netika pieteikts šim mačam. Latviešu aizsargs šosezon “Servette” rindās, dodoties laukumā 23 regulārā čempionāta spēlēs un vienā Play-off mačā, nav izcēlies ar rezultatīvu sniegumu.

Trešā sērijas spēle notiks 18. aprīlī (pulksten 21:00). Tā tiks aizvadīta Ženēvā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf