Pasaules čempionāta mājinieki turpina spēlēt lieliski, priekšpēdējā mačā pieveicot britus (VIDEO)

Šodien 2024. gada pasaules hokeja čempionāta A grupas spēlē mājiniece Čehija ar rezultātu 4:1 (2:0, 2:1, 0:0) apspēlēja Lielbritānijas izlasi.

Čehiem šī kļuva par piekto uzvaru sešās spēlēs, taču visās izdevies tikt pie punktiem.

Mača rezultātu trešajā minūtē atklāja Lukāšs Sedlāks. Divas minūtes vēlāk Jakubs Krejčīks dubultoja pārsvaru ar spēcīgu metienu.

Pašā otrās trešdaļas ievadā Sedlāks guva savus otros vārtus spēlē pēc lieliskas kapteiņa Romāna Červenkas piespēles. Nepilnas divas minūtes vēlāk Evans Mouzijs vairākumā vienus vārtus atguva.

Mača 33. minūtē Ondrejs Kaše realizēja skaitlisko vairākumu un uzstādīja mača gala rezultātu. Atlikušajās 27 minūtēs rezultāts uz tablo nemainījās.

Čehijas vārtsargs Lukašs Dostāls atvairīja 14 no 15 metieniem. Tikmēr viņa vizavī Bens Baunss tika galā ar 41 metienu no 45.

Čehija ar sešās spēlēs izcīnītiem 15 punktiem pacēlusies uz 1. vietu A grupā, bet Lielbritānija, kas piecās spēlēs punktus nav guvusi, ierindojas pēdējā, 8. vietā.