Smirnova klubs iesāk Šveices augstākās līgas finālu ar uzvaru

Šovakar Šveices augstākās hokeja līgas (NL) fināla pirmajā spēlē Denisa Smirnova un Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas “Servette” komanda ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) mājās uzvarēja “EHC Biel” vienību.

Smirnovs šajā spēlē uz ledus atradās astoņas minūtes un 23 sekundes, pa vārtiem nemeta, zaudēja visus trīs iemetienus, kuros piedalījās, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Smons šajā mačā nepiedalījās nedevās.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 12. minūtē “Servette” uzbrucējs Daniels Viniks atklāja mača rezultātu.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Tēmu Hartikainens vairākumā dubultoja mājinieku pārsvaru, bet 17. minūtē Damians Brunners vienus vārtus atguva.

“Servette” gan spēja noturēt pārsvaru un izcīnīja uzvaru.

Roberts Maiers atvairīja 22 no 23 “EHC Biel” metieniem, bet Harri Seteri tika galā ar 38 no 40 “Servette” raidījumiem.

Smirnovam regulārajā sezonā 47 mačos pieci vārti un piecas piespēles, bet 12 Play-off cīņās uzbrucējs ar punktiem nav izcēlies.

Smons šosezon 23 regulārās sezonas un vienā Play-off spēlē ar punktiem nav izcēlies.

“Servette” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.